Home » Vizuální test: Dva potápěči se liší od ostatních. Najděte je do 60 sekund.

Vizuální test: Dva potápěči se liší od ostatních. Najděte je do 60 sekund.

Na tomto obrázku se dva potápěči určitě utopí, protože nemají správné brýle. Když už mluvíme o potápění, věděli jste, že jedni lidé si při potápění vypěstovali zvláštní fyzické schopnosti a jsou schopni zůstat ve vodě déle?

Jsou to Bajau, lidé, kteří se živí především rybolovem v indonéských a malajských vodách. Vraťme se k naší hře, než se naši potápěči utopí.

© Finefish

 

Na tomto obrázku musíte najít dva vetřelce.

Abyste našli dva nešiky, kteří jsou v této hře špatně vybaveni, musíte využít své vizuální schopnosti. Zrak je totiž nejdůležitější schopností, kterou musíte použít k nalezení těchto dvou postav. Budete muset věnovat pozornost detailům a barvám na obrázku.

Musíte být také rychlí, protože na nalezení dvou nešiků máte pouze 60 sekund.

Tato hra je zábavný a zábavný test, který zvládne každý. Je to skvělý způsob, jak zlepšit své vizuální dovednosti a zároveň se pobavit.

Přečtěte si také  Vášnivě se zajímáte o pozorovací hry? Pak jste na správném místě!

Abyste našli dva nešikovné kamarády, musíte se pozorně podívat na každou postavičku. Buďte opatrní, protože naši dva kamarádi mohou být ukryti na nečekaných místech.

Jak najdete vetřelce na tomto obrázku?

Pro nalezení dvou nešikovných jedinců je zásadní mít celkový pohled na obrázek. Pro lepší přehled doporučujeme obrázek přiblížit.

Musíte projít jednotlivé prvky obrázku a dívat se zprava doleva. Výzvou této hry je, že postavy jsou roztroušeny po celém prostoru, což hledání ztěžuje.

K tomu se musíte soustředit pouze na brýle. Malým trikem je zkusit si představit rozdíl mezi potápěčskými a slunečními brýlemi.

Základní rozdíl spočívá v tom, že brýle obsahují zařízení, které vám umožňuje dýchat nosem. Vizuální schopnosti jsou pro tuto hru zásadní, ale rychlost je také nutností, protože máte pouze 60 sekund.

Řešení

Výborně, pokud se vám podařilo najít dva potápěče na obrázku! Pokud ne, první potápěč je ve druhé řadě, zatímco druhý je v páté řadě.

Přečtěte si také  Vyluštěte kód dne a otestujte své IQ, máte na to méně než 30 sekund!
© Finefish

 

Tento test se může zdát obtížný, ale vyžaduje pouze dobrý vizuální postřeh a pozornost k detailům. Pokračujte v nácviku tohoto druhu cvičení a možná budete překvapeni výsledky!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.