Home » Vizuální test: jaké slovo se skrývá za touto iluzí? Najděte ho do 5 sekund

Vizuální test: jaké slovo se skrývá za touto iluzí? Najděte ho do 5 sekund

Do tohoto obrázku se vplížilo skryté poselství, které musíte najít. Věděli jste, že slavné sušenky pro štěstí, které obsahují skryté zprávy, vůbec nepocházejí z Číny?

Ve skutečnosti, navzdory všeobecnému přesvědčení, vznikly ve 20. letech 20. století v Los Angeles. Dokážete rozluštit poselství, které se skrývá za tímto vizuálním testem?

Jaké slovo se skrývá za tímto obrázkem?

Dnešní oční test je nejen zábavný, ale také rozvíjí některé vaše dovednosti. Lze jej hrát s rodinou nebo přáteli a zaručeně se při něm pobavíte.

Při hře musí každý napsat na papírek odpověď, kterou vidí, a na konci časového limitu musí svou odpověď odhalit. Ti, kteří najdou správnou odpověď, si budou moci pogratulovat, že mají bystrou pozorovací schopnost a pokročilou schopnost analýzy.

Tento test je vhodný pro každého bez ohledu na věk nebo schopnosti. Aby byla hra ještě zábavnější, můžete přidat další pravidla, například časový limit, nebo přidat výzvu pro ty, kteří nenajdou správné slovo.

Přečtěte si také  Vizuální test: Dokážete do 15 sekund najít číslo 505?
© Finefish

 

Jak zjistíte, co se tam píše?

Tajemství, jak najít slovo skryté v této optické iluzi, spočívá v soustředění. To může být obtížné, protože z obrázku vás může bolet hlava a narušovat zrak.

Chcete-li najít skryté slovo, musíte být schopni tyto podmínky ignorovat. Musíte se také na obrázek dívat krátce, aniž byste se jím zabývali příliš dlouho, protože čím déle se na něj budete dívat, tím větší je pravděpodobnost, že vás optické efekty oklamou.

Je proto důležité věřit tomu, co vidíte jako první, a nenechat se ovlivnit případnými iluzemi, které se mohou objevit. Náš mozek má tendenci interpretovat obrazy podle toho, co vidíme jako první, a je obtížné tento první dojem odstranit.

A konečně, nalezení slova vyžaduje pozorování a techniku. Jedním z jistých způsobů je dívat se na obrázek jedním okem.

Přečtěte si také  Září 2023 bude pro těchto 5 znamení zvěrokruhu měsícem velkého štěstí!

Řešení

Skryté slovo je HELLO, a pokud jste ho našli, gratulujeme! Najít správné slovo, které se skrývá za tímto optickým klamem, se může zdát jednoduché, ale ve skutečnosti to vyžaduje velkou dávku zrakové bystrosti.

Optické efekty založené na geometrických tvarech totiž mohou náš mozek snadněji oklamat a zmást.

© Finefish

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.