Home » Vizuální test: jste si jisti, že jste opravdu důkladní? Pospěšte si, najděte písmeno A za 17 sekund a dokažte, že je to pravda!

Vizuální test: jste si jisti, že jste opravdu důkladní? Pospěšte si, najděte písmeno A za 17 sekund a dokažte, že je to pravda!

Jedná se o zkoušku soustředění a zraku. Musíte dávat pozor a mít dostatečně bystré oko, abyste mohli doufat, že najdete písmeno skryté uprostřed řetězce čísel. Je to dobrá příležitost, jak si vyzkoušet své schopnosti a zároveň zdokonalit své vizuální dovednosti. Zajímá vás, co můžete očekávat? Zjistěte si předem, co musíte udělat.

Absolvování vizuální zkoušky: pokyny

Na pozadí tohoto obrázku je nekonečná řada čísel 4. Když se však podíváte pozorněji, je tam písmeno A, které tuto řadu přerušuje. Na první pohled by se mohlo zdát, že žádný není. Písmeno A je však dobře ukryto a je velmi obtížné ho spatřit. Jejich podobný trojúhelníkový tvar navíc ještě více ztěžuje splnění úkolu. To má klamný účinek na oči, které mají tendenci je okamžitě spojovat, aniž by byly schopny rozlišit rozdíly. Abyste dokázali rozpoznat pravé od falešných, musíte se soustředit a dávat pozor.

Přečtěte si také  Vizuální test: Myslíte si, že jste viděli roztomilé kotě? Tento úkol zvládne za 4 sekundy jen geniální mysl.

Vaším úkolem je najít písmeno A uprostřed těchto 4. Je zde však časový limit. To hru okoření a pomůže stimulovat vaše smysly. Na nalezení vetřelce máte pouze 17 sekund. Poté prohrajete. Pokud jste dostatečně pečliví, nebudete mít problém vyřešit tuto hádanku v časovém limitu.

Testovací řešení: zde se nachází písmeno A

Přes veškerou snahu se vám stále nepodařilo najít písmeno A v této číselné scéně? To je v pořádku. Ne každý uspěl na první pokus. Mnohé z nich dokonce selhaly. Aby se vám to povedlo na první pohled, je potřeba orlího oka a především velmi vysoké pozornosti.

Prozradíme vám, kde se tento slavný dopis skrývá. To vám pomůže pochopit, proč jste to nedokázali rozpoznat, a zlepšit své dovednosti. Písmeno „A“ se nachází ve třetí řadě ze čtyř zdola. Je umístěn v devátém sloupci.

Přečtěte si také  Jupiter v retrográdním pohybu 4. října 2023: dopad na lásku a vztahy pro tři konkrétní astrologická znamení


Jedná se o velmi náročný test, který prověří vaše vizuální i kognitivní schopnosti. Pokud chcete vyzvat i ostatní, můžete se o něj podělit. Pokud byste chtěli absolvovat další testy, můžeme vám jich nabídnout několik. Pomohou vám zaostřit zrak a zlepšit úroveň koncentrace.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.