Home » Vizuální test: Jste vážně pečliví? Nelžete a najděte písmeno W za 30 sekund

Vizuální test: Jste vážně pečliví? Nelžete a najděte písmeno W za 30 sekund

Abyste v této vizuální zkoušce obstáli, musíte dávat pozor. Pouze vaše pozorovací schopnosti vám umožní najít skryté písmeno. Tento úkol prověří rozsah vašich vizuálních schopností, ale především ukáže, jak jste pečliví. Je to zkouška koncentrace a rychlosti. Skrytý předmět musíte najít v omezeném čase. Myslíte si, že to zvládnete? Zjistěte nyní, o co v testu jde.

Co musíte udělat pro úspěšné absolvování tohoto testu

Tato nová oční výzva vás vyzve, abyste našli písmeno W v několika řadách písmen M. Na obrázku je ukryto pouze jedno písmeno. Pokud ji chcete najít, mějte oči na stopkách. Cílem hry není pouze najít písmeno. Musíte to také udělat do 30 sekund. Pokud se vám podaří najít písmeno W, znamená to, že máte bystré oko a dobrou úroveň koncentrace.

Abyste měli co největší šanci na úspěch, ujistěte se, že jste před zahájením testu ve správné kondici. Musíte se maximálně soustředit a vzdálit se od všech zdrojů rozptýlení. Je to nutné, protože řazení písmen M má na mysl klamný účinek. Vzhledem k tomu, že písmena M a W mají víceméně podobný tvar, je snadné řešení přehlédnout a být zmaten.

Přečtěte si také  Oční test: Co vidíte jako první? Tento děsivý oční test odhalí aspekty vaší osobnosti

Řešení vizuální zkoušky

Přes veškerou snahu se vám nepodařilo v časovém limitu najít přesnou polohu písmene W? To není problém. Poskytneme vám odpověď, abyste pochopili, co vám bránilo v úspěchu. Písmeno W se nachází uprostřed obrázku, mírně vlevo. Přesněji řečeno je umístěn v deváté řadě písmen zdola a na osmé pozici zleva.

Když jste našli dopis, zdá se to snadné, že? S 30sekundovým časovačem to ale zdaleka není tak snadné. I když se vám podaří najít písmeno W, ale trvá vám to déle než půl minuty, znamená to, že jste prohráli.
Pokud se vám tato vizuální výzva líbila, vyzkoušejte i další naše testy. Bude to skvělá příležitost k tréninku zraku a k maximálnímu soustředění. Pak už nikdy nevynecháte žádný vizuální test stejného druhu. Neváhejte se o tuto výzvu podělit s rodinou a přáteli.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.