Home » Vizuální test: Kolik nabíječek lze připojit k těmto napájecím páskům?

Vizuální test: Kolik nabíječek lze připojit k těmto napájecím páskům?

Dnes vás naučíme počítat novým způsobem. V tomto testu budete muset zjistit přesný počet nabíječek, které lze zapojit do těchto různých zásuvek.

© Finefish

 

Věděli jste, že na podzim roku 2024 bude v Evropské unii existovat pouze jeden typ nabíječky pro všechny chytré telefony?

Dobrá zpráva, která pomůže mnoha z nás a omezí plýtvání. Nyní, když jste informováni, se připravte na řešení této hádanky.

Jak zvládnete tuto vizuální výzvu?

Tato hádanka se může zdát na první pohled obtížná, ale s trochou soustředění a vytrvalosti ji lze vyřešit rychle.

Při zachování otevřené mysli a použití logiky je možné najít správnou odpověď. Nenechte se odradit, pokud se do této spleti příze zamotáte.

Tato hra je přístupná všem bez ohledu na věk. Nevyžaduje pokročilé znalosti ani zvláštní dovednosti. Stačí jen chytře počítat. Díky této hře můžete rozvíjet svůj smysl pro analýzu a dedukci.

Přečtěte si také  Jak osvěžit pokoj lahví vody?

Pravidelným procvičováním tohoto druhu testu můžete zlepšit své výkony v každodenním životě.

Jak zjistit přesný počet časopisů?

Chcete-li zjistit přesný počet zásobníků, které lze připojit, musíte analyzovat obrázek jako celek.

Nestačí pouze spočítat počet dostupných zásuvek, je třeba vzít v úvahu také již používané vodiče a zásuvky. Je důležité zkontrolovat, zda jsou všechny vodiče správně zapojeny a seřízeny.

Tento test však není tak jednoduchý, jak se zdá, protože jsou zde nastraženy určité nástrahy, které mají hádanku ztížit. Je proto nezbytné zkontrolovat všechny prvky na obrázku, abyste se vyhnuli chybám.

Nakonec máte na nalezení řešení této hádanky pouze 60 sekund. Zachovejte proto klid, dávejte pozor a použijte všechny své smysly, abyste našli přesný počet nabíječek, které lze zapojit bez rizika přebití.

Řešení

Pokud jste test dokončili a našli řešení 8, výborně! Vyřešit tuto hádanku bylo docela těžké. Pokud se vám nepodařilo najít odpověď, nezoufejte, moc lidí ji nenašlo.

Přečtěte si také  Vizuální test: Najdete modrou rybu ukrytou v tomto optickém klamu?

Vždy můžete zkusit znovu, zda najdete všech 8 dostupných zásuvek. Pro ty z vás, kteří nemají odvahu, se nebojte, řešení pro vás máme dole na obrázku.

© Finefish

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.