Home » Vizuální test: máte 10 sekund na to, abyste nám řekli, kde je žába!

Vizuální test: máte 10 sekund na to, abyste nám řekli, kde je žába!

Věděli jste, že není nic lepšího než se pustit do zrakových výzev, které prověří vaše zrakové schopnosti? Například díky dnešní výzvě si můžete udělat jasnou představu o tom, jak přesný je váš zrak. Zároveň je to skvělá příležitost, jak si trochu odpočinout a pobavit se. Díky tomuto testu si můžete odpočinout a procvičit svůj zrak.

Zrakový test: Kde se skrývá malá žabka?

Přijmout zrakovou výzvu je mnohem víc než jen koníček. Jistě, zaměstná vás nebo vám pomůže relaxovat mezi jednotlivými úkoly, ale má i další výhody. Provádění zrakového testu procvičí vaše oči. Zaprvé vám umožní zjistit, jak přesné jsou vaše oči, a případně je zlepšit. Kromě toho vám tento typ výzvy pomáhá lépe se soustředit. Její řešení vyžaduje zvýšený pozorovací smysl, který můžete využít pouze tehdy, pokud se na hru plně soustředíte. Pokud vás tyto výhody zajímají, zjistěte, co budete muset v dnešním testu udělat. Na zobrazeném obrázku je nějaké smetí. Mezi odpadky je však dobře ukrytý živý tvor: žába . Pokuste se tohoto obojživelníka najít!

Přečtěte si také  Osvětlete si 3. září 2023 pomocí tarotu: Zaměřte se na kreativitu a změnu!
© finefish

Pokud se vám ji podaří najít, v testu uspějete. Ale pozor, máte na to jen 10 sekund.

Vizuální test: správná odpověď

Desetina sekundy vypršela a je čas zhodnotit své vizuální schopnosti. Zde je řešení úkolu.

Řešení

Naším malým tipem, jak snadno najít žábu, je vizualizovat její vzhled a vzít v úvahu její vlastnosti. Žába je na obrázku nevyhnutelně ukryta mezi odpadky. Pokud budete mít oči na stopkách, uvidíte ji v levém horním rohu odpadkového koše

© finefish

Pokud jste toto místo našli, pak vám gratulujeme. Máte vynikající smysl pro detail. Ale nelitujte se, pokud jste zvíře nenašli do 10 sekund. Musíte trénovat své oči, aby si všímaly každého malého detailu na snímku . K tomu vám pomohou naše další zrakové testy, které jsou pro vás výzvou.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.