Home » Vizuální test: musíte být pozorní, jinak je těžké najít 8 ptáků za 45 sekund.

Vizuální test: musíte být pozorní, jinak je těžké najít 8 ptáků za 45 sekund.

Jste závislí na vizuálních testech? Tohle je pro vás. S tímto testem zraku, který vám dnes nabízíme, můžete pomocí jednoduchého snímku vyladit přesnost a ostrost svého vidění. Na co čekáte?

Jak provést oční test?

Chcete-li vyřešit tento oční test s obrázkem, postupujte pečlivě podle pokynů. Nejprve si musíte přečíst název, abyste pochopili, co na obrázku hledáte. Již tento první reflex by měl připravit vaše oči na to, aby dokázaly identifikovat prvky, i když jsou na ilustraci skryté. Pro lepší zobrazení detailů může být užitečné některé části obrázku přiblížit. Soustřeďte se a vyřešte hádanku za 45 sekund.

Některá vodítka a doporučení

Vizuální test spočívá v co nejrychlejším nalezení 8 ptáků na tomto obrázku. Abyste našli všechny ptáky za pouhých 45 sekund, musíte být opatrní. Musíte rychle a obratně pročesat každý kout obrazu. Kontrola každého detailu vám může pomoci vyhnout se tomu, abyste něco důležitého přehlédli. To výrazně zvýší vaše šance na úspěšné složení hádanky.

Přečtěte si také  Vizuální test: Dokážete najít skrytou záložku na tomto obrázku za 30 sekund?

Mnozí v tomto jednoduchém testu neuspěli. Dokážete za 45 sekund identifikovat všech 8 ptáků?

Odpověď

Nepomáhá vám obrázek jako celek identifikovat skryté ptáky? Ale jsou tam. Pro tento test musíte být schopni rozlišit nejprve barvy a poté pozorovat rysy. Tento obrázek obsahuje 3 druhy barev k identifikaci ptáků. 3 jsou v béžové barvě skryté na úrovni chodníku. 2 ptáci jsou umístěni uprostřed fasády a 3 ptáci splývají s oblohou a zelení.

Našli jste chybu?

Pokud jste hádanku vyřešili za 45 sekund, jste bystrý pozorovatel. Pokud jste to neudělali, vyšli jste ze cviku. Tento typ hry je nejúčinnějším způsobem, jak si zdokonalit pozorovací schopnosti a soustředění. Pokud se vám tento test líbil a chcete znovu vyzkoušet své limity, neváhejte přijmout další výzvy.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.