Home » Vizuální test: Na obrázku je skrytý tvar, který? Máte na to 05 sekund

Vizuální test: Na obrázku je skrytý tvar, který? Máte na to 05 sekund

Dnešní test obsahuje skrytý formulář na obrázku. Když už mluvíme o skrytých zprávách, věděli jste, že právě díky dešifrování zpráv německé armády během druhé světové války byla válka rychleji vyhrána?

Britům se totiž podařilo rozluštit tajemství kódů tehdejších strojů a umožnili tak vítězství v mnoha bitvách, například při vylodění v Normandii. V dnešní hře jsou sázky nižší.

Co se skrývá za tímto optickým klamem?

V tomto vizuálním testu je vaším úkolem odhalit, jaký tvar se skrývá za obrázkem. Tento test vyžaduje pečlivé pozorování a velkou schopnost rozeznávat základní tvary. Tvarem může být čtverec, kruh, trojúhelník nebo obdélník.

© Finefish

 

Hra se může zdát jednoduchá, ale je trochu obtížná, protože optický klam vás může zmást a narušit váš zrak.

Hra je přístupná každému, nevyžaduje žádné zvláštní schopnosti, jen trpělivost a vytrvalost.

Kromě toho, že je to zábavná zkouška, pomáhá také rozvíjet vaši pozornost a soustředění. Abyste totiž našli skrytý tvar, musíte se na obrázek soustředit a věnovat pozornost detailům. Také se nenechte rozptylovat optickými efekty, které mohou vaši pozornost narušit.

Přečtěte si také  Vydejte se do vesmíru vesmírných možností: Jaký bude váš šťastný den od 25. září do 1. října 2023?

Jak najít skrytý tvar?

Chcete-li najít skrytý tvar na tomto obrázku, je nutné se soustředit a nenechat se rozptylovat vnějšími prvky. Umístěte se na klidné místo! K nalezení tvaru je také zapotřebí trpělivost, ale mějte na paměti, že na nalezení tvaru máte pouze 5 sekund.

Chcete-li zvýšit své šance, zkuste se na obrázek dívat z dálky nebo pouze jedním okem, abyste optický klam rozbili. Můžete také mírně poodstoupit, abyste si obrázek lépe prohlédli a viděli ho jako celek.

Nakonec se vyhněte pohledu na obrázek uprostřed, protože by vás to mohlo snadno rozptýlit od vašeho cíle. Budete-li se řídit těmito radami, budete mít větší šanci rychle najít skrytý tvar.

Řešení

Tvar, který byl na obrázku skrytý, je kruh. Není dokonale viditelný, protože je v černé barvě a dokonale splývá s tvary optického klamu. Pokud se vám ho podařilo najít během několika vteřin, gratulujeme, máte vynikající zrak a skvělý pozorovací smysl.

Přečtěte si také  Vizuální test: Dokážete do 15 sekund najít 3 rozdíly na těchto obrázcích dvou ikon Walta Disneyho?

Řešení cvičení na obrázcích pro ty, kteří kruh nevidí.

© Finefish

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.