Home » Vizuální test: najděte 4 zvířata ukrytá v tomto stromě

Vizuální test: najděte 4 zvířata ukrytá v tomto stromě

Jako obvykle jsme pro vás připravili novou vizuální výzvu, která prověří vaši soustředěnost a v níž musíte najít čtyři různá zvířata. Na první pohled je tu jen jeden strom s větvemi po celém obvodu, ale pokud je chcete najít všechny, budete muset být velmi kreativní. Vyzýváme vás, abyste to zvládli za 20 sekund. Pokud se cítíte připraveni, můžete pokračovat dolů a prohlédnout si celý obrázek.

Najděte všechna 4 zvířata do 20 sekund!

Vizuální úkoly mohou být trochu složitější, než se zdá, takže vám napovím: zvířata, která se tvoří s větvemi, jsou: kotě, žirafa, koza a prase. Pokud se vzdáte, můžete jít stále dolů, abyste se dočkali správné odpovědi.

Řešení: Kde byla ta čtyři zvířata?

Mnohokrát se nám může stát, že nás při řešení vizuální výzvy zmatou čísla, která vypadají stejně, ale nejsou tím, co hledáme. Odpovědi zněly: na levé straně kmene je vidět kočka na žirafě, která zabírá velkou část, zatímco na druhé straně jsme viděli kozu na praseti.

Přečtěte si také  Vizuální test: Nepředstírejte, že jste pečliví, když nemůžete najít pštrosa mezi lamami! Máte 10 sekund.

To je pro dnešek vše, ale můžete si vyzkoušet některé z vizuálních výzev, které pro vás máme, pravděpodobně se vám budou líbit. Podělte se o ně s přáteli a zjistěte, kdo je nejvíce soustředěný a pohotový.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.