Home » Vizuální test: najděte 7 rozdílů na těchto fotografiích tučňáků

Vizuální test: najděte 7 rozdílů na těchto fotografiích tučňáků

Existuje mnoho očních testů, které jsou vynikajícím způsobem, jak zjistit vaše oční schopnosti a rychlost. Pomocí tohoto obrázku zjistíme stupeň vaší zrakové ostrosti a aspekt vaší osobnosti. Mějte na paměti, že mnoho lidí nedokázalo tuto vizuální hádanku vyřešit.

Jak test funguje?

Tentokrát musíte najít 7 rozdílů mezi těmito obrázky tučňáků. Na splnění tohoto úkolu máte pouze jednu minutu. Zvládnete to? Nezapomeňte, že se jedná o výzvu, která vyžaduje velké soustředění. Proto vás vyzýváme k trpělivosti. Nyní si vezměte časovač, připravte si oči a jdeme na to! Za chvíli se uvidíme. Nenechte se rozptylovat ani obtěžovat, protože máte jen jeden pokus.

Vodítko

Už jste tam? Kolik chyb jste zatím zaznamenali? Zde je malá nápověda, která vám pomůže. Nejvíce rozdílů je u tučňákových kravat. Nyní máte dalších 20 sekund na to, abyste našli další nesrovnalosti mezi těmito fotografiemi. Níže najdete odpovědi a zkontrolujte, zda jste test provedli správně.

Přečtěte si také  Objevte svůj šťastný den v astrálním týdnu od 4. do 10. září 2023!

Řešení

Rozdíl 1: na tomto obrázku je vidět, že klobouk nahoře má červenou bambuli. Ten spodní ji nemá.

Rozdíl 2: starý tučňák, který drží ruku, ztrácí klobouk a na prvním obrázku ho má žlutý. Na druhém obrázku má zelený klobouk.

Rozdíl 3: Tučňáček vlevo s oranžovým svetrem má na prvním obrázku svetr s krajkou a na druhém bez krajky.

Rozdíl 4: Tučňák, který loví ryby, má na prvním obrázku červenou návnadu. Na druhou stranu na druhém obrázku není jeho návnada obarvená.

Rozdíl 5: Jedinec ve vodě má na horní fotografii malou bílou část opeření. V dolní části má zcela černé opeření.

Rozdíl 6: Tučňák v modrém šátku má na prvním obrázku šátek se vzorem. Ve skutečnosti má na sobě bílý puntíkovaný límec. Na druhém obrázku tomu tak není.

7. rozdíl: tento rozdíl je nejsložitější. Rozdíl je v zelenožluté šále malého tučňáka vpravo. Na šátku je patrná mírná změna barvy.

Přečtěte si také  Vizuální test: Najděte tři obličeje skryté na tomto obrázku!

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.