Home » Vizuální test: najděte 7 rozdílů v designu tohoto superhrdiny

Vizuální test: najděte 7 rozdílů v designu tohoto superhrdiny

Dnes vám nabízíme novou vizuální výzvu, abyste se pobavili při hledání rozdílů v černobílé kresbě poněkud zábavné scény zobrazené v kresleném filmu, v níž žena žádá superhrdinu (myslíme, že je to Superman, ale bez spodního prádla) o pomoc při rozvazování ručníku, který sletěl z prádelní šňůry na strom.

Ačkoli je tento úkol jednoduchý, musíte věnovat pozornost detailům, protože rozdíly nejsou na těch nejzřetelnějších místech. Připravte se tedy na sledování, posaďte se, pozastavte si film nebo seriál, abyste se mohli soustředit, a bez dalších okolků začněme.

Najděte 7 rozdílů na těchto obrázcích

Našli jste je všechny? Chápeme, že některé z nich se mohou zdát obtížné, protože nám chvíli trvalo, než jsme je našli, nicméně hledáním na nepovšimnutých místech jsme je nakonec našli. Pokud potřebujete nápovědu, abyste je dokázali najít sami, co kdybyste věnovali mnohem větší pozornost čarám na obrázku? Odvraťte pozornost od hlavních postav a přemýšlejte o strukturách.

Přečtěte si také  Vizuální test: Najdete ducha ukrytého mezi lebkami?

Odpovědi

Byl jste s tímto dílem úspěšný? Pokud ne, nezoufejte, protože zde vám zanecháme seznam se všemi rozdíly a obrázek, na kterém na ně upozorníme.

  1. Logo superhrdiny zmizí
  2. Záhyb jeho pláště
  3. Dámská náušnice
  4. Řádky oken
  5. Tvar jedné z budov
  6. Větve stromů
  7. Rohové čáry výkresu

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.