Home » Vizuální test: najděte brýle ukryté mezi zeleninou.

Vizuální test: najděte brýle ukryté mezi zeleninou.

Zlepšete své mentální a vizuální schopnosti pomocí námi nabízených testů. V této hádance máte za úkol najít určitou věc v hromadě zeleniny. Zkuste s námi objekt najít a podívejte se, co musíte udělat.

Jak test funguje?

Tentokrát není nic jednoduššího, než najít v hromadě zeleniny brýle. Doufáme, že se vám tento test bude líbit, protože ilustrace je velmi pestrá. Bude to opravdové potěšení pro vaše oči a zároveň pro váš mozek. Ale pozor, na nalezení skrytých brýlí máte pouze 20 sekund. Proto se pořádně soustřeďte a buďte důkladní! Dokonce je vhodné najít si klidné a pohodlné místo, abyste měli co největší šanci.

Co takhle malá nápověda?

Tento vizuální test se může zdát složitý, proto vám napovíme. Zvláštní pozornost věnujte červené zelenině. Brýle jsou mezi nimi dobře schované. Nyní zkuste ještě 15 sekund a vyřešte hádanku. Přečtením následujících řádků se dozvíte odpověď na tento test. Můžete také zkontrolovat, zda je vaše řešení správné.

Přečtěte si také  Vizuální test: Pokud jste génius, snadno odhalíte konstrukční chyby během minuty.

Řešení

Podívejte se na pravou stranu obrázku. Sklenice jsou dokonale schované v červené zelenině. Jsou blízko mrkve. V pravém horním rohu mrkve a pastelově zelené zeleniny je čočka brýlí tvarovaná přesně jako jedna ze zelenin. Proto bylo na první pohled obtížné brýle najít. Podařilo se vám to?

Podařilo se vám mezi zeleninou najít brýle?

Gratulujeme! Jste jedním z těch lidí, kteří mají úžasný zrak. Ve vizuálních záležitostech máte působivou rychlost. Pokračujte v tom, jste na správné cestě. Tyto jedinečné vlastnosti budete potřebovat po zbytek života, a to zejména v tom, co děláte. Vězte, že můžete vyzkoušet své limity řešením ještě obtížnějších hádanek.

Nepodařilo se vám je najít?

Nebojte se, mnoho lidí neuspěje na první pokus. Kromě toho neúspěch v tomto testu neznamená, že jste méně inteligentní než kdokoli jiný na internetu. Pravděpodobně si budete muset procvičit naše další vizuální testy. Od této chvíle si můžete vyzkoušet několik výzev a pozvat své přátele a rodinu, aby si zahráli další hry na našich stránkách.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Dominika
Napsal : Dominika