Home » Vizuální test: Najdete ducha ukrytého mezi lebkami?

Vizuální test: Najdete ducha ukrytého mezi lebkami?

Dnes pro vás máme novou virální vizuální výzvu. Při této příležitosti máme za úkol najít ducha ukrytého mezi lebkami za méně než 20 sekund. Necháme vám celý obrázek, abyste si mohli hádanku vyzkoušet, správná odpověď bude na konci, abyste si mohli zkontrolovat, zda jste měli pravdu nebo ne.

Pokud se vám to nepodaří, dáme vám nápovědu: duch, kterého hledáme, nemá na rozdíl od lebek na fotografii nos, takže budete muset být mnohem pozornější, pokud ho chcete konečně najít, než se dozvíte správnou odpověď.

Zkuste to znovu po dobu 10 sekund, a pokud se vám to nepodaří nebo si chcete zkontrolovat svůj výsledek, pokračujte v posouvání, abyste viděli správnou odpověď na tuto vizuální hádanku. Po spatření strašidelného nebo možná až příliš roztomilého ducha na obrázku budete v šoku a budete se třást strachy.

Přečtěte si také  Určete 6 rozdílů ve VIZUÁLNÍ VÝZVĚ a ukažte svou schopnost vyřešit ji do 30 sekund.

Řešení: kde je duch ukrytý mezi lebkami

Duch ukrytý mezi lebkami se nacházel v pravém horním kvadrantu obrazu a skrýval se za dvěma velmi usměvavými lebkami, které se díky barvám snadno ztrácely. Abyste však neměli pochybnosti, necháváme vám obrázek se správnou odpovědí, abyste si mohli zkontrolovat své výsledky a zjistit, jak blízko či daleko jste byli.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.