Home » Vizuální test: Najděte houbu s jedinečnou kombinací za méně než 20 sekund.

Vizuální test: Najděte houbu s jedinečnou kombinací za méně než 20 sekund.

Dnes pro vás máme novou vizuální výzvu, ve které budete muset hledat zvláštnost na obrázku. Už jsme to udělali minule, kdy jste měli v testu odhalit první věc, kterou vidíte na obrázku, který ukazuje aspekty vaší osobnosti.

Tentokrát vám ukážeme obrázek, na kterém je mnoho hub různých barev, tvarů; s velmi různorodými čarami, tečkami a kombinacemi… jedna z nich je však jedinečná a nemá žádnou jinou podobnou, zatímco ostatní se alespoň jednou opakují.

Podívejte se na celý obrázek níže a najděte houbu s jedinečnou kombinací za méně než 20 sekund. Bude to těžké, ale víme, že to v tomto čase zvládne více než jeden člověk.

Najděte různé houby za méně než 20 sekund

Tento vizuální úkol může být trochu složitější, než se na první pohled zdá, protože na obrázku je příliš mnoho prvků, takže vám dáme malou nápovědu: houba, kterou hledáme, má malé tečky, takže ostatní můžete vyloučit.

Přečtěte si také  Astrologické znamení: Patříte mezi nejextrovertnější? Zjistěte to v tomto článku!

Zkuste to ještě 20 vteřin, a pokud chcete znát správnou odpověď nebo si ověřit, zda jste odpověděli správně, sjíždějte dolů a zjistíte to… určitě budete překvapeni.
Řešení: Která houba se liší od ostatních?

Houba, která se lišila od ostatních, byla umístěna v levém dolním sektoru obrázku: byla to ta s modrou hlavou a červenými tečkami… a byla nejdelší, která byla mezi dvěma krátkými, modrou s bílými tečkami a hnědou.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.