Home » Vizuální test: Najdete hvězdu, která se liší od ostatních? Uspějí jen ti nejpečlivější!

Vizuální test: Najdete hvězdu, která se liší od ostatních? Uspějí jen ti nejpečlivější!

Hlavolamy mohou mít různou podobu a mohou být výzvou pro různé oblasti našeho mozku.

Jsou vysoce stimulující a zároveň zábavné, a proto není divu, že se staly na internetu a sociálních sítích tak oblíbenými.

Hledáte stimulující cvičení pro mozek? Zkuste vyřešit tuto vizuální výzvu, pokud to dokážete!

Vizuální test: „V čem se hvězda na tomto obrázku liší od všech ostatních?

Následující obrázek se skládá z desítek šesticípých hvězd. Věděli jste, že existují různé názvy pro počet větví hvězdy? V tomto případě se jedná o Davidovu hvězdu.

Kdyby měla 5 větví, jednalo by se o pentagramy. Ale nezdržujme se těmito názvy.

Vaším cílem v této vizuální hádance je najít jednu hvězdu, která se liší od všech ostatních v této sadě hvězd. Na nalezení této hvězdy máte 10 sekund.

© Finefish

Abyste v této zrakové výzvě uspěli, musíte se soustředit, aby vaše zraková ostrost fungovala co nejlépe. Dbejte proto na to, aby vás nic nerozptylovalo!

Přečtěte si také  Pozorovací test: Prohlédněte si pozorně tyto obrázky a najděte 10 rozdílů za méně než 60 sekund!

Jste připraveni? Zahrajte si hru!

Pozorovací test: správná odpověď

Málokomu se podařilo za méně než 10 sekund spatřit hvězdu, která na tomto obrázku vypadá jako žádná jiná. Jak jste si vedli vy? Pokud se vám ji podařilo najít, znamená to, že máte bystrý zrak.

Vždyť v tomto pozorovacím testu zvítězili pouze lidé, kteří jsou pečliví a mají vysokou ostrost zraku. Ukázalo se, že jste jedním z nich. Pokud jste naopak měli problém hvězdu ve stanoveném čase najít, ukážeme vám níže řešení této zrakové hádanky.

Řešení

Hvězda, kterou jste měli identifikovat a najít, se ve skutečnosti od všech ostatních lišila svou barvou. Byla světleji žlutá než všechny ostatní hvězdy na obrázku.

Nachází se tak, jak je znázorněno na obrázku níže

© Finefish

 

Další testy pozorování a analýzy naleznete na našich webových stránkách. Nezapomeňte, že čím více budete pravidelně stimulovat svůj mozek a vnímání, tím více uvidíte, jak se zlepší vaše vizuální a kognitivní výkonnost!
Neváhejte se o tento vizuální test podělit se svými přáteli a rodinou a povzbuďte je, aby pravidelně stimulovali svůj mozek!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.