Home » Vizuální test: najděte kočku ukrytou na fotografii

Vizuální test: najděte kočku ukrytou na fotografii

Nudíte se? Nebojte se, v hardmadeu pro vás máme zábavný test, který vám pomůže ukrátit čas a zároveň procvičí vaši pozornost a mysl.

Na snímku, který už nějakou dobu koluje po sítích, se kočka dívá do kamery z místa, kde ji lze snadno ztratit z dohledu.  Musíte být velmi opatrní a identifikovat ji co nejdříve, protože na to, aby byla zajímavější, máte pouze 20 sekund.

Chytrý? čas běží…

Pochopili jste to? Pokud ne, nezoufejte, víme, že kočička může být velmi nepolapitelná a těžko se hledá, takže vám napovíme. Malé černé chlupaté zvířátko je téměř uprostřed obrázku.

Řešení

Nepodařilo se vám to? Víme, že to byla docela výzva, ale nebojte se, máme pro vás další tip. Klíčem je podívat se blízko rámu dveří, pokud se podíváte pozorně, uvidíte jejich uši. Abychom vás nenechali na pochybách, necháme vám obrázek se správnou odpovědí.

Přečtěte si také  Objevte 4 nejtišší znamení!

Teď, když znáte řešení, vyzvěte někoho, aby to bylo zábavnější, a nezapomeňte se procvičovat v našich dalších vizuálních výzvách.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.