Home » Vizuální test: najděte logickou chybu v této ilustraci prostoru

Vizuální test: najděte logickou chybu v této ilustraci prostoru

Opět pro vás máme vizuální výzvu, která vám pomůže zlepšit koncentraci. To jsme udělali minule, když jste ve skupině určili dvě naprosto stejné žirafy. To nebylo snadné.

Tentokrát pro vás máme obrázek od Sympa, který nás vyzývá, abychom našli chybu na obrázku… může to vypadat velmi podivně, ale na ilustraci, kterou pro vás dnes máme, je logická chyba… takže otevřete oči dokořán a máte 15 sekund na to, abyste přišli na to, co je na tomto vyobrazení Armstronga na Měsíci špatně.

Tato vizuální výzva nemusí být tak snadná, jak se zdá, a proto vám dáme malou nápovědu: vzpomeňte si na nějakou fotografii lidí na Měsíci, kterou jste viděli, zejména na Armstrongovu… něco na ní nesedí, když budete hodně pozorní, a není to na astronautovi… Viděli jste to někdy?

Přečtěte si také  IQ test: Na zahradě je kočka, využijte své vizuální schopnosti a rychlost, abyste ji našli.

Pokud to vzdáte, nebo pokud chcete znát správnou odpověď na problém, pokračujte dolů… je velmi pravděpodobné, že jakmile si přečtete, o co jde, zjistíte, že to skutečně bylo něco, co nesedělo od začátku.

Řešení: co je špatně s obrázkem astronauta

Problém s astronautovou fotografií je něco, o čem byste si mohli říct, proč jsem si to neuvědomil dřív, když to vypadá tak samozřejmě, a to, že je to tak jednoduché, že místo Země v pozadí se díváme na druhý Měsíc, který není vidět s takovou jasností a jistotou na žádném nám dnes známém místě, natož na fotografiích Armstronga na Měsíci.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.