Home » Vizuální test: najděte slovo „pes“ v tomto slovním hledání

Vizuální test: najděte slovo „pes“ v tomto slovním hledání

Pro ty šťastlivce, kteří dnes nemuseli pracovat, víme, že to může být líný den, když máte spoustu času a nikdy neuškodí se trochu rozptýlit. Abychom vám s tím pomohli, přinášíme vám další z našich vizuálních výzev, která se tentokrát nepodobá žádné z těch, které jsme představili v minulosti.

Dále vás požádáme, abyste našli skryté slovo, ale ne v kresbě nebo obrázku, ale ve slovní hledačce, kterou jsme našli při brouzdání po internetu a která vypadá jako výstřižek z novin, a to s přáním, abyste se opět cítili jako dítě na základní škole, i když vám Ježíšek nic nepřinesl.

Jediné úskalí, které v této soutěži nacházíme, je, že slovo je v angličtině, nicméně to nebude problém, protože jsme vám řekli, co musíte najít: „dog“, což v tomto jazyce znamená pes. Nyní se musíte soustředit a rozlišovat jednotlivá písmena. Nasaďte si brýle a bez dalších řečí přejděme k úkolu. Nezapomeňte, že máte pouze 30 sekund na to, abyste dosáhli vítězství.

Přečtěte si také  Tipy pro domácnost: Proč dávat fóliové kuličky do spíže?

Najdete v tomto slovním hledání slovo „pes“?

Už jste ho našli? Není to tak těžké, nicméně chápeme, že jste vzhůru (protože my jsme taky) a možná máte trochu kocovinu, takže vám napovíme, abyste ji snáze našli. Slovo je umístěno diagonálně mezi všemi písmeny. Teď se vraťte a najděte ji.

Řešení

Pokud jste, ať jste hledali sebevíc, skryté slovo nenašli, nezoufejte, protože vás nenecháme na pochybách a na dalším obrázku je odpověď v červeném obdélníku. Teď už víte, kde se nachází, vyzvěte někoho dalšího a bavte se, samozřejmě až se pořádně najíte. Stanovte si časový limit, aby to bylo zábavnější.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.