Home » Vizuální test: Najdete toustovač? Máte 7 vteřin na to, abyste ukázali svou vyšší inteligenci.

Vizuální test: Najdete toustovač? Máte 7 vteřin na to, abyste ukázali svou vyšší inteligenci.

Optické výzvy se staly internetovou senzací díky své schopnosti zapojit všechny naše smysly pomocí zábavné a záludné dynamiky. Například v dnešním virovém testu neuspělo 96 % účastníků. Poznáte rozdíl?

Vyhledání toustovače

Tentokrát vám představujeme vizuální výzvu, která v posledních dnech frčí na sociálních sítích. Je to test, který bude výzvou pro váš zrak i mysl, protože obsahuje množství podobných prvků, které budete muset rozlišit během několika sekund.

Co to je? Jak vidíte, na obrázku jsou stovky velmi podobných kufrů, ale různých barev a tvarů. Vaším úkolem je najít toustovač ukrytý na obrázku. Na složení dnešního testu máte pouze 7 sekund, takže jste připraveni? Soustřeďte se, jak jen to jde!

Hodiny už tikají! Myslíte si, že je to příliš málo času? Průměrná mysl potřebuje na nalezení odpovědi 43 sekund. Pokud však chcete skutečně měřit svou inteligenci, měli byste stanovit maximální limit 10 sekund. Podařilo se vám to? Zde můžete porovnat svou odpověď.

Přečtěte si také  Vizuální test: najděte 25 chyb na tomto obrázku za méně než 60 sekund.

Řešení výzvy:

Jedním z vodítek, která vám pomohla identifikovat toustovač, je kousek toastu. Téměř uprostřed a v horní části snímku je dotyčný objekt. Průměrné lidské oko to nedokáže včas rozpoznat, jste v pořádku?

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.