Home » Vizuální test: Najdete veverku na obrázku do 10 sekund?

Vizuální test: Najdete veverku na obrázku do 10 sekund?

V tomto novém vizuálním testu opět prověříme vaše zrakové schopnosti, úroveň koncentrace a bdělost vaší mysli. Stejně jako u většiny podobných testů je cílem najít skrytý předmět. V tomto případě je to veverka. Řekli byste, že to zní jednoduše? Nebuďte si tak jistí. Mnoho lidí neuspělo a ti, kteří uspěli, pocítili radost z toho, že jako jedni z mála vyzyvatelů našli zvíře. Pokud máte pocit, že to zvládnete, podívejte se na pokyny a testovací obrázek.

Najděte skrytou veverku a projděte vizuálním testem.

V tomto úkolu budete mít za úkol najít veverku ukrytou v zasněžené přírodě. Obraz je velmi krásný a má mnoho detailů trompe l’oeil. Představuje příchod zimy v celé její kráse se sněhem, kam až oko dohlédne, poraněnou vegetací a množstvím kamenů kolem.

Až budete mít pocit, že jste připraveni, začněte skenovat obraz ve všech jeho rozích. Abyste se dokázali soustředit a uspět, musíte se soustředit. Musíte být velmi pozorní, protože na to máte jen asi deset sekund. Bude to vyžadovat určité úsilí, protože to není zdaleka nejjednodušší úkol.

Přečtěte si také  Vizuální test: Poznáte mezi těmito plody citron?

Potřebujete nápovědu, abyste uspěli?

Víme, že spatřit veverku v tomto zasněženém prostředí není vůbec snadné. Je to mnohem složitější vizuální výzva, než se zdá. I když do toho dáte srdce a duši, nemusí se vám podařit test vyřešit. V tomto případě jsme vám zanechali nápovědu. Dotyčná veverka je albín, takže se v této panenské krajině snadno maskuje. Tak si dejte dalších asi deset vteřin a začněte hledat toho malého hlodavce.

Nepodařilo se vám ji najít? Zjistěte odpověď na vizuální výzvu!

Přes veškerou snahu se vám nepodařilo veverku najít? To je v pořádku. Stačí trochu trénovat a příště to zvládnete. Mezitím zjistěte odpověď na tuto vizuální hádanku, tj. přesnou polohu veverky. Veverka je schovaná v pravém horním rohu. Je umístěn na vrcholu několika kamenů na samém vrcholu kopce. Pokud se vám tento test líbil, neváhejte se o něj podělit se svými přáteli a rodinou, abyste je vyzvali a zhodnotili jejich zrakové schopnosti.

Přečtěte si také  IQ test: Jste si jistí, že jste génius? Zkuste najít všechna čísla ukrytá na tomto obrázku za 13 sekund!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.