Home » Vizuální test: najděte želvu ukrytou v bažině v rekordním čase

Vizuální test: najděte želvu ukrytou v bažině v rekordním čase

Opět vám nabízíme neuvěřitelnou vizuální výzvu, při které prověříme všechny vaše schopnosti a soustředění.

Pro tuto příležitost máme ilustraci od britské optické společnosti Lensstore, která nás vyzývá, abychom našli želvu ztracenou v podivné bažině plné listí a vegetace vůbec . Zvládnete tuto výzvu do 15 sekund? Posuňte se dolů a prohlédněte si celý obrázek. Správná odpověď bude na konci, takže není prostor pro pochybnosti.

Najděte želvu v bažině do 15 sekund

Tato vizuální výzva není tak snadná, jak se zdá, protože musíte dávat pozor na tvary, a proto vám dáme malou nápovědu, která vám pomůže: hledejte tvar hlavy a nohou želvy s kontrastními zelenými barvami. Zkuste dalších 10 sekund.

Pokud to vzdáte nebo chcete znát správnou odpověď na problém, pokračujte dolů a nakonec najdete místo, kde je malá nezbedná želva. Pravděpodobně to bylo mnohem blíž, než jste si mysleli, a vy jste si to neuvědomili!

Přečtěte si také  Tento test odhalí, zda používáte levou nebo pravou mozkovou hemisféru! Udělejte si tento osobnostní test a zjistěte to.

Řešení: kde je želva ukrytá v bažině

Želva byla ukryta velmi blízko pravého dolního rohu ilustrace a ve skutečnosti je vidět něco, co vypadá jako její oči, stejně jako její malá noha a hlava.

Existuje ještě prostor pro pochybnosti? Nebojte se.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.