Home » Vizuální test: Obtížnost zaručena, pouze 70 % lidí dokáže rozpoznat hlavu jiného koně za 10 sekund.

Vizuální test: Obtížnost zaručena, pouze 70 % lidí dokáže rozpoznat hlavu jiného koně za 10 sekund.

Vizuální testy umožňují malým i velkým objevit a zlepšit své schopnosti. Úkol, který vám nyní předložíme, vám zabere pouhých 10 sekund. Podaří se vám ji však dokončit v časovém limitu?

Neobvyklý kůň

V této soutěži, vám představujeme 28 hnědých koní s bílou tlamou. Jejich hlavy jsou vidět z profilu na bílém pozadí. Jsou uspořádány vedle sebe v jednotlivých čtvercích. Vaším úkolem je najít jednoho koně, který se liší od ostatních 27.

 

Buďte opatrní, musíte ji najít za méně než 10 sekund. Přestože 70 % lidí, kteří tento test podstoupili, uspělo, nenechte se vyvést z míry. Vizuální testy jsou mozkové aktivity, které vyžadují soustředění.

Připravte se na výzvu, udělejte si pohodlí a spusťte stopky.

Řešení vizuální zkoušky

Byl pro vás test snadný? Jak dlouho vám trvalo, než jste koně spatřil? Výborně, patříte mezi 70 % těch, kteří test zvládli. Na své oči můžete být pyšní, protože jsou neuvěřitelně ostré.

Přečtěte si také  Vizuální test: Pokud jste pečliví, kde je chyba na tomto obrázku?

Pokud jste netypického koně přehlédli, nevadí. Vyvinout si bystré oko vyžaduje čas. Můžete se zdokonalit v jiných testech. Bez dalších okolků vám přinášíme odpověď.

Ve skutečnosti je šestým koněm ve čtvrté řadě. Zatímco všichni ostatní mají bílou tlamu, jeho tlama je hnědá, což z něj dělá atypického koně.

Tento test vám pomůže zdokonalit vaše pozorovací schopnosti a přesnost.

Jaký je smysl vizuálních testů?

Vizuální testy testují vaši schopnost vyřešit hádanku v krátkém čase. Odhalí vaši úroveň inteligence a zároveň vás vyškolí.

Najdete zde několik obrázků, které podpoří vaše soustředění a smysl pro pozorování. Mezi nimi budete mít možnost čelit optickým klamům, složitým výzvám, které matou mozek. Každodenním prováděním těchto cvičení zlepšíte své dovednosti a získáte bystrý a pohotový mozek.

Vizuální testy jsou také zábavou pro rodiny, přátele a kolegy, protože jsou rozmanité a složité.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Jste laskavý nebo velkorysý? Tento test vám to pomůže zjistit.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.