Home » Vizuální test: Pokud máte dobrý zrak, zkuste najít zlomené srdce za 12 sekund!

Vizuální test: Pokud máte dobrý zrak, zkuste najít zlomené srdce za 12 sekund!

Máte rádi mozkové výzvy? Pak doufáme, že se zúčastníte té, kterou vám dnes nabízíme.

Jedná se o vizuální test, ve kterém musíte prokázat, že jste dobrý pozorovatel a že máte přehled! Jak dobře si v tomto vizuálním testu povedete?

Zraková zkouška: „Kde se mezi všemi srdci skrývá zlomené srdce?

Než začnete, měli byste vědět, že dnešní vizuální úkol není vůbec jednoduchý. Kromě vašich pozorovacích schopností tento vizuální test měří také váš prostorový a vizuální úsudek. Proto vám doporučujeme, abyste se před spuštěním hodin dobře soustředili!
Jste připraveni? Pak je tu váš úkol. Na obrázku níže uvidíte desítky fialových srdíček.

© Finefish

 

Vaším cílem je najít jediné zlomené srdce v této partii. Na jeho nalezení máte 12 sekund.

Váš časový limit začíná právě teď!

Pozorovací test: správná odpověď

Po 12 sekundách je čas odhalit řešení této vizuální hádanky.

Přečtěte si také  Vizuální test: 2 sloni nemají kly. Dokážete je najít do 60 sekund?

Zlomené srdce, které musíte najít, se nachází v horní části obrázku, tři srdce nad nejmenší kuličkou naplněnou srdíčky. Obtíž pro vaše oči spočívala především v tom, že srdíčka byla barevně i tvarově podobná. Kromě toho byl obrázek poněkud zkreslený.

© Finefish

Našli jste správné místo? Pak jste dobrý pozorovatel. Nyní jsme si jisti kvalitami vaší vizuální paměti, zrakového rozlišování a vizuálního skenování.

Pokud jste v tomto vizuálním testu neuspěli, nevadí. Stále máte možnost zlepšit své vizuální schopnosti pomocí našich dalších pozorovacích a inteligenčních testů.

Nezapomeňte, že vizuální testy, jako jsou tyto, nejsou jen pro zábavu a zabití času.
Při pravidelném provádění vám tyto vizuální hádanky pomohou zlepšit vaše vizuální a prostorové uvažování a stimulovat vaši vizuální paměť.

Pokud tedy chcete trénovat své pozorovací schopnosti a zrakovou ostrost, řešte tyto vizuální testy pravidelně. Díky časovému limitu vám také pomohou zlepšit rychlost myšlení! Navštivte naše webové stránky, kde najdete další vizuální výzvy.

Přečtěte si také  Vydejte se do mystického vesmíru tarotu: Nové astrologické předpovědi na 12. října 2023

Líbil se vám dnešní vizuální test? Pak se o něj nezapomeňte podělit se svými přáteli, rodinou a kolegy. Vyzvěte také jejich vizuální výkon a zjistěte, jak si vedou!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.