Home » Vizuální test: Pouze chytří lidé dokážou rozeznat rozdíl mezi dvěma fotografiemi za 15 sekund

Vizuální test: Pouze chytří lidé dokážou rozeznat rozdíl mezi dvěma fotografiemi za 15 sekund

V tomto vizuálním testu určuje vaše vizuální a kognitivní schopnosti čas, za který najdete řešení. Čím méně času vám to zabere, tím jste chytřejší. V tomto úkolu budete muset použít svůj bystrý zrak, abyste rozpoznali rozdíly mezi oběma postavami. Musíte to však udělat v časovém limitu. V opačném případě jste prohráli.

Zjistěte si pravidla hry a začněte.

Na obrázku jsou vedle sebe stejné postavy: kočka a myš, které si venku dávají čaj. Alespoň tak to na první pohled vypadá. Pokud se však podíváte pozorněji, zjistíte, že je odlišují některé jemné detaily. Vaším úkolem je najít je všechny. Celkem jsou 3.

Bylo by to velmi snadné, kdyby stačilo hledat tyto odlišnosti. Obtížnost tohoto testu spočívá v čase, který je vám dán. Na vyhledání chyb máte pouze 15 sekund. Chcete-li uspět, soustřeďte se a mějte oči otevřené.

Přečtěte si také  Test vnímání: Pokud máte orlí oči, najděte chybu na tomto obrázku!

Naše tipy pro úspěšné složení testu

Ačkoli obě ilustrace vypadají jednoduše, rozpoznat rozdíly mezi nimi se může zdát složité. Pokud chcete tuto výzvu splnit v časovém limitu, doporučujeme vám, abyste se izolovali a lépe se soustředili. Držte se dál od hluku nebo rušivých prvků. Pro ostřejší pohled se můžete na obraz dívat jedním okem a druhé si zakrýt dlaní.

Všimli jste si rozdílů? Odpovědi

Našli jste po 15 sekundách 3 rozdíly? Ať už jste to udělali, nebo ne, dovolte nám, abychom vám nabídli řešení této vizuální výzvy. To vám umožní zkontrolovat si své odpovědi nebo určit své nedostatky, pokud jste neuspěli.

Když se na obrázek podíváte pozorně, zjistíte, že kočka nemá čumák na stejném místě. Na jednom z čísel je vyšší a na druhém nižší. V pozadí vidíte typické japonské dveře. Na jednom ze čtverců dřevěných lišt je washi nebo rýžový papír zelený, zatímco ostatní jsou bílé. Nakonec si myš dobře prohlédněte. Na obrázku vpravo je šálek, který drží, delší.

Přečtěte si také  Vyzkoušejte si své vizuální schopnosti a najděte počet trojúhelníků v tomto šestiúhelníku! Mnoho lidí v tomto testu neuspělo

Líbil se vám tento test? Pokud ano, podělte se o něj se svými přáteli a rodinou. Máme také další zrakové testy, které vám pomohou ukrátit čas, procvičit zrak a především zvýšit úroveň koncentrace.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.