Home » Vizuální test: Těžký úkol: Najdete 3 rozdíly na obrázku těchto 2 cestovatelů?

Vizuální test: Těžký úkol: Najdete 3 rozdíly na obrázku těchto 2 cestovatelů?

Rychlost myšlení označuje, jak rychle mozek vnímá, interpretuje a reaguje na přijaté informace. V dnešní vizuální soutěži zjistíte, jak dobře dokážete chápat a reagovat na informace vysílané očima. Nejprve však musíte tyto informace zjistit, protože budete konfrontováni s hrou na rozdíly. Jste dobrý pozorovatel?

Vizuální test: „Jaké jsou 3 rozdíly mezi fotografiemi těchto turistů?

Pokud tvrdíte, že máte orlí zrak a hbitou mysl, dokažte to včasným vyřešením této vizuální výzvy! Jste připraveni?

Podívejte se pozorně na obrázek níže: najdete na něm fotografii starého páru na výletě. Pokud na první pohled vypadají oba obrázky stejně, není tomu tak, pokud máte bystrý pozorovací smysl. Poté máte 20 sekund na to, abyste si obrázky podrobně prohlédli a zjistili tři chyby.

Vizuální test: Odpověď na test

Pokud jste to vzdali a jste zvědaví na správné odpovědi. Nenecháme vás dlouho čekat, zde jsou 3 rozdíly, které jste měli identifikovat!

Přečtěte si také  Test osobnosti: obrázek, který si vyberete, odráží váš aktuální stav mysli!

Řešení:

První rozdíl je na dědečkovi. Podívejte se na jeho košili, na fotce 1 má kapsu, na fotce 2 žádnou. Další dvě chyby jsou na straně babičky. Toto je límec babiččina svetru. Na fotografii 2 není vidět její levá noha.

Pokud jste odpověděli správně, výborně! Jste dobrý pozorovatel, kterému neunikne žádný detail, přestože má k dispozici poměrně málo času. Vaše rychlost myšlení je nepochybně působivá. Pokud jste bohužel neuspěli ve vizuální zkoušce dne, nenechte se odradit a pokračujte ve zkouškách. S praxí pro vás budou vizuální testy hračkou!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.