Home » Vizuální test: Tvrdíte, že jste pečlivý? Na obrázku není možné nevidět jiná 3 písmena než E.

Vizuální test: Tvrdíte, že jste pečlivý? Na obrázku není možné nevidět jiná 3 písmena než E.

Vizuální testy jsou velmi účinným způsobem zvyšování kognitivních schopností. V závislosti na výzvě můžete zjistit úroveň své inteligence, otestovat své pozorovací schopnosti a soustředění. Většinu těchto her je třeba dokončit v určitém časovém rámci. Někteří lidé vyniknou tím, že úkol zvládnou za méně než 10 sekund, zatímco jiní se snaží najít odpověď.

Ostatní testy samozřejmě nejsou časově omezené, takže na vyřešení hádanky máte tolik času, kolik potřebujete.

V této hře musíte najít 3 jiná písmena než E. Jdeme na to!

Najděte 3 písmena jiná než E

Toto cvičení je jedním z vizuálních testů, které je třeba vyřešit za méně než 20 sekund. Princip? Máte před sebou obrázek, který zdánlivě obsahuje pouze písmena E. V řádcích jsou však ukryta další 3 písmena abecedy. Mají různé barvy a jsou umístěny stejně jako ostatní písmena, ale je obtížné je najít. Ve skutečnosti vypadají jako písmeno E, nebo téměř jako ono. Najděte tato 3 písmena za maximálně 20 sekund.

Přečtěte si také  Vizuální test: Najdete modrou rybu ukrytou v tomto optickém klamu?

Sdílejte tuto výzvu s přáteli a rodinou a nezapomeňte nastavit časovač, abyste zjistili, kdo je nejchytřejší.

Odpověď na vizuální test

Našli jste ty slavné dopisy? Mají téměř tvar písmene E a jsou fialové, hnědé a zelené. Jsou to písmena F, T a B.

Potíž s tímto testem spočívá v tom, že mate váš mozek. Kvůli podobnosti znaků je pro mozek obtížné se v nich orientovat. Rozlišit písmeno B od E vyžaduje velké soustředění. Důležitou roli hraje také barva. Přitahuje pozornost a mate vaše oči, které se ztrácejí v různých barvách.

Prošli jste tímto testem? Gratuluji, vaše oči jsou dobře vycvičené a vaše soustředění je neochvějné.

Selhali jste? Nebojte se, stále existuje mnoho vizuálních testů, které vám pomohou zlepšit vaše pozorovací schopnosti a soustředění.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.