Home » Vizuální test: Věnujte 20 sekund rozpoznání rozdílů na obrázcích lidí, kteří si kupují jídlo.

Vizuální test: Věnujte 20 sekund rozpoznání rozdílů na obrázcích lidí, kteří si kupují jídlo.

Ověřte si svou rychlost vidění a zkuste najít rozdíly mezi těmito dvěma obrázky lidí, kteří si kupují jídlo. Budete se bavit a také se dobře pobavíte. Měli byste vědět, že mnoho lidí v tomto testu neuspělo. Selžete jako oni, nebo uspějete jako menšina?

Jak tento oční test provádíte?

Prokažte, že máte vynikající ostrost zraku a že jste při řešení takového úkolu velmi důkladní. To, co musíte udělat, je jednoduché. Stačí se pozorně podívat na tyto dva výše uvedené obrázky a zjistit nesrovnalosti. Při řešení této hádanky se musíte co nejvíce soustředit, protože nemáte moc času. Na přesnost máte méně než 20 sekund.

Odpověď: Zde jsou rozdíly mezi těmito dvěma obrázky.

Na první pohled vypadají tyto obrázky stejně. Mezi těmito obrázky jsou však tři rozdíly. Prvním je úhel, pod kterým je kouř nakloněn. Na obrázku vlevo se malý kouř mírně naklání doprava. To není případ obrázku vpravo. Druhý rozdíl je v košíku kupujícího, barva chleba uprostřed není na obou obrázcích stejná. Nakonec si všimněte také nerovnosti v délce zástěr

Přečtěte si také  Test osobnosti: Se kterým z těchto párů se ztotožňujete? Vaše volba odhalí vaši míru žárlivosti.

Pokud se vám podařilo najít 3 rozdíly mezi oběma fotografiemi.

Gratulujeme vám, pokud jste záhadu vyřešili za méně než 20 sekund. To svědčí o tom, že jste pečlivý člověk s velmi silným smyslem pro detail. Ukazuje to také, že vše, co děláte, myslíte vážně. Pamatujte, že jde o nezměrnou kvalitu, která je užitečná po celý život. Usnadní vám to dosažení vašich cílů.

Pokud jste na ilustracích nenašli 3 odlišnosti.

Dobrou zprávou je, že i když jste neuspěli, alespoň jste si díky této výzvě zdokonalili své vizuální dovednosti. A v každém případě je to jen jednoduchý vizuální test, který má odvést vaši pozornost. Chcete-li trénovat svůj mozek, můžete na našich stránkách provádět různé testy. Když se naučíte zvládat několik výzev, určitě uspějete i při řešení mimořádně obtížných úkolů.

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.