Home » Vizuální test: Zjistěte, jak jste všímaví, a pomozte ptáčkovi najít zmrzlinu, která se liší od ostatních.

Vizuální test: Zjistěte, jak jste všímaví, a pomozte ptáčkovi najít zmrzlinu, která se liší od ostatních.

Máte za sebou náročný den a jediné, co chcete, je utéct? Ale věděli jste, že můžete trénovat a zároveň se bavit? Hádanky a rébusy jsou tu proto, aby o vás prozradily něco víc a zvýšily vaše schopnosti. Tentokrát je to vizuální test, který zvýší vaši koncentraci a přísnost. Je to na vás!

Vizuální test: o co jde?

Dotyčný test je vizuální rozpoznávání. Jste dostatečně rychlí, abyste rozpoznali, co se odlišuje od ostatních? Jedná se o ilustraci vícebarevné zmrzliny. Všechny mají své barvy a vlastnosti, ale vypadají stejně.

© Finefish

Mezi nimi je však i smutný ptáček. Cílem je pomoci tomuto nešťastnému ptákovi najít zmrzlinu, kterou ztratil. Liší se od všech ostatních. Musíte ji najít za méně než 20 sekund. Odvážíte se?

Řešení: která zmrzlina je jiná?

Test ztěžuje skutečnost, že existuje několik druhů zmrzliny, které se opakují. Přestože se liší tvarem, velikostí a barvou, jsou všechny stejné. Hra se tak stává nepřehlednou. Trik spočívá v neustálém používání paměti. Ten, který patří smutnému ptáčkovi, je nanuk. Nachází se v pravém středovém rohu obrázku. Nahoře je růžový a dole zelený, takže se od ostatních liší. Mnozí účastníci neuspěli a nemohli ptákovi pomoci. Ale ti chytří ano.

Přečtěte si také  Vizuální test: Na obrázku je skrytý tvar, který? Máte na to 05 sekund
© Finefish

Jak projít takovým složitým vizuálním testem?

Najít chybějící zmrzlinu nebylo tak jednoduché. Ve skutečnosti je to, co způsobuje, že hráči selhávají, časový tlak. Stres snižuje schopnost mozku myslet, a tedy i uvažovat. Chcete-li uspět při řešení vizuálních hádanek, musíte se soustředit a být na klidném místě. Nejdříve se podívejte na pozadí nebo rohy obrázku. Často se v nich skrývá řešení. Pak si musíte zapamatovat každý detail.

Našli jste správnou odpověď?

Pokud jste to pochopili správně, pak jste mimořádně pečlivý člověk. To je v dnešní době, kdy nás společnost vybízí k tomu, abychom si zakládali pouze na zbytečnostech, aniž bychom šli do hloubky, velmi vzácná vlastnost. Pokud se vám to však nepodaří, je to v pořádku. Mnoho uživatelů internetu si tím také prošlo. Nejste tedy jediná, kdo je v této situaci.

Přečtěte si také  Test osobnosti: díky tomuto obrázku objevte určité rysy své osobnosti

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.