Home » Vizuální test: Zjistěte, jak jste všímaví, a pomozte ptáčkovi najít zmrzlinu, která se liší od ostatních.

Vizuální test: Zjistěte, jak jste všímaví, a pomozte ptáčkovi najít zmrzlinu, která se liší od ostatních.

Máte za sebou náročný den a jediné, co chcete, je utéct? Ale věděli jste, že můžete trénovat a zároveň se bavit? Hádanky a rébusy jsou tu proto, aby o vás prozradily něco víc a zvýšily vaše schopnosti. Tentokrát je to vizuální test, který zvýší vaši koncentraci a přísnost. Je to na vás!

Vizuální test: co to je?

Test, o kterém mluvíme, je vizuální rozpoznávání. Jste dostatečně rychlí, abyste rozpoznali, co se odlišuje od ostatních? Jedná se o ilustraci vícebarevné zmrzliny. Všechny mají své barvy a vlastnosti, ale vypadají stejně.

Mezi nimi je však i smutný ptáček. Cílem je pomoci tomuto nešťastnému ptákovi najít zmrzlinu, kterou ztratil. Liší se od všech ostatních. Musíte ji najít za méně než 20 sekund. Odvážíte se?

Řešení: která zmrzlina je jiná?

Test ztěžuje skutečnost, že existuje několik druhů zmrzliny, které se opakují. Přestože se liší tvarem, velikostí a barvou, jsou všechny stejné. Hra se tak stává nepřehlednou. Trik spočívá v neustálém používání paměti. Ten, který patří smutnému ptáčkovi, je nanuk. Nachází se v pravém středovém rohu obrázku. Nahoře je růžový a dole zelený, takže se od ostatních liší. Mnozí účastníci neuspěli a nemohli ptákovi pomoci. Ale ti chytří ano.

Přečtěte si také  Vizuální test: Dokážete najít 12 rozdílů za méně než 60 sekund?

Jak projít takovým složitým vizuálním testem?

Najít chybějící zmrzlinu nebylo tak jednoduché. Ve skutečnosti je to, co způsobuje, že hráči selhávají, časový tlak. Stres snižuje schopnost mozku myslet, a tedy i uvažovat. Chcete-li uspět při řešení vizuálních hádanek, musíte se soustředit a být na klidném místě. Nejdříve se podívejte na pozadí nebo rohy obrázku. Často se v nich skrývá řešení. Pak si musíte zapamatovat každý detail.

Našli jste správnou odpověď?

Pokud jste to pochopili správně, pak jste mimořádně pečlivý člověk. To je v dnešní době, kdy nás společnost vybízí k tomu, abychom si zakládali pouze na zbytečnostech, aniž bychom šli do hloubky, velmi vzácná vlastnost. Pokud se vám to však nepodaří, je to v pořádku. Mnoho uživatelů internetu si tím také prošlo. Nejste tedy jediná, kdo je v této situaci.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.