Home » Vizuální test: Zkuste najít jednu chybu do 5 sekund a korunujte se na Génia výzev.

Vizuální test: Zkuste najít jednu chybu do 5 sekund a korunujte se na Génia výzev.

Tisíce lidí překvapila obtížnost této nové vizuální výzvy, dokonce jen 2 % z nich se podařilo najít odpověď v časovém limitu. Odvážíte se zúčastnit? V příštích několika vteřinách budete muset vyvinout maximální úsilí a vyhnout se rozptýlení.

Vizuální výzva: Kde je chyba?

V této nové soutěži uvidíte učitelku, která učí své žáky ve škole, ale je tu chyba, kterou se podařilo odhalit jen některým z nich. Přejeme vám hodně štěstí!

Jste připraveni? Zkuste najít jednu chybu do 5 sekund. Teprve pak dokážete, že jste skutečným odborníkem na řešení těch nejsložitějších úkolů.

Potřebujete další šanci? Nebojte se, dáme vám další 3 sekundy na vyřešení, jen tak si zlepšíte své dovednosti.

Zjistěte, kde je v této vizuální soutěži chyba.

Odpověď: Chyba je v ruce učitelky, která maže obsah tabule bez gumy. Bylo to složité? Šlo jen o to sledovat každý detail a vyhýbat se rozptýlení.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.