Home » Vizuální úkol: Dokážete najít předměty, které neodpovídají danému období?

Vizuální úkol: Dokážete najít předměty, které neodpovídají danému období?

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký by byl váš život, kdybyste se narodili v jiné době? Představujeme si to. Svět, ve kterém by většina věcí, které známe, jednoduše neexistovala.

Upřímně však věříme, že by se našly i jiné věci, které by se daly zachránit a užít: možná ty nejosobnější a nejméně virtuální formy interakce. Nedošlo by ani k pandemii, což by nás potěšilo.

Asi nejsložitější by bylo žít bez technologií. Hlavně život bez internetu. Dobré i špatné věci.

Když se přeneseme do jiné doby s obrovskými šaty a dětmi v šortkách a ponožkách, nabízíme vám zábavnou vizuální výzvu, ve které najdete zábavné odkazy i mimo toto období, zejména na 18. století. Odvážíte se ji vyřešit?

Podařilo se vám je najít, je jich 14, vraťte se a zkuste to znovu a uvidíte, že je najdete. Pokud jste to nedokázali, trochu vám pomůžeme. Ale nevzdávejte to. Zde jsou položky na seznamu:

Přečtěte si také  Vizuální úkol: Najděte 10 rozdílů mezi těmito dvěma obrázky do 25 sekund!

1. Elektrická kytara
2. Televize
3. Dálkové ovládání
4. Rychlovarná konvice
5. Časopis Cavall fort, poprvé vydaný v roce 1961
6. Fén na vlasy
7. Chipsy
8. Insekticidní postřik
9. Školitelé
10. Kabriolet
11. Letecká bunda kočího
12. Robotický pes
13. Pánské brýle
14. Jogurt v plastovém obalu

V případě, že jste nemohli, nebojte se, je to jen chvilka odpočinku. Zde vám zanecháváme obrázek s odpověďmi, abyste se mohli trochu více pobavit. Uvidíme se příště

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.