Home » Vizuální úkol: Najdi zebru ukrytou mezi tygry!

Vizuální úkol: Najdi zebru ukrytou mezi tygry!

Je pravda, že na první pohled je často obtížné najít na snímku ten nejdůležitější prvek. Ve skutečnosti si někteří lidé musí obrázek projít dvakrát nebo třikrát, než si všimnou toho jediného prvku, kterého je příliš mnoho.

Pokud si ale myslíte, že to zvládnete rychle a na první pokus, jděte do toho! Přijměte tuto výzvu! Jediné, co musíte udělat, je najít jedno z mnoha zvířat ukrytých na obrázku níže.

A i když se test může zdát na první pohled jednoduchý, vyžaduje velkou dávku pozornosti a rychlé analýzy.

Jak tuto vizuální výzvu zvládnete?

Na začátku se musíte seznámit s pravidly hry, abyste se pak mohli obrátit na obrázek, který je třeba pozorovat.

Konkrétně jde o to najít zebru, která byla pečlivě ukryta ve skupině několika tygrů.

Na obrázku níže jsou bílí tygři s černými pruhy a několik oranžových. Pokud tedy doufáte, že s tímto malým trikem uspějete, budete muset být velmi pečliví.

Přečtěte si také  Naše způsoby použití hydrogenuhličitanu, jak se rozloučit s nepříjemnými pachy v domácnosti!
© Truhlarstvi-jablonec

 

Jaké jsou výhody tohoto testu?

Obecně řečeno, vizuální výzvy přinášejí člověku, který má odvahu je řešit, řadu výhod. Zaprvé podporují mentální stimulaci tím, že procvičují kognitivní dovednosti, které jsou pro jejich řešení nezbytné.

Navíc tento typ testu pomáhá také s pamětí, protože vás vybízí k tomu, abyste si zapamatovali každý detail obrázku. V neposlední řadě pomáhá zdokonalovat analytické a především pozorovací schopnosti jedince, který se úkolu ujme.

Odpověď na vizuální výzvu

Pokud se vám podařilo najít zebru mezi tygry, výborně! Jistě máte mimořádné vizuální schopnosti, stejně jako schopnost přemýšlet, rychlost a přesnost.

Ne každý totiž dokáže na obrázku tygrů spatřit jedinou zebru.

© Truhlarstvi-jablonec

 

Ti, kterým se to nepodařilo, se však nenechte odradit. Naopak, snažte se dál a vytrvejte. Pokud však máte skutečné potíže s nalezením zvířete, můžete se obrátit na tento článek, který vám ho pomůže najít. Pro získání odpovědi stačí kliknout na obrázek, který se nachází v pravém dolním rohu.

Přečtěte si také  Vizuální test: Bylo by možné, abyste našli číslo 1533 za 12 sekund?

Neváhejte a sdílejte

Sdílejte tento typ testu se svými přáteli a rodinou pro zábavu nebo jako výzvu pro sebe. Také vám poskytne další praxi, abyste se zlepšili ve svých dovednostech.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.