Home » Vizuální výzva: najděte veverku, která se schovává v kuchyni, do 30 sekund

Vizuální výzva: najděte veverku, která se schovává v kuchyni, do 30 sekund

Po vizuální výzvě, kterou jsme vám představili, dnes chceme, abyste pokračovali v procvičování své mentální obratnosti pomocí další zábavné hádanky.

Nyní vám předkládáme obrázek, na kterém musíte najít malou veverku ukrytou v kuchyni, ale aby to bylo ještě těžší, vyzýváme vás, abyste to zvládli za méně než 30 sekund. Zvládnete to?

Najděte malou veverku ukrytou v kuchyni:

Tato vizuální výzva nemusí být tak snadná, jak se zdá, proto vám poradíme: věnujte pozornost prvkům v blízkosti okna. Zkuste to ještě asi 10 sekund! Pokud však ani to nedokážete, nebo si již chcete odpověď zkontrolovat, pokračujte dále dolů, kde najdete řešení problému.

Řešení

Veverka je schovaná v jedné z polic vpravo na obrázku, hned za sklenicemi. Pokud ji stále nevidíte, ukážeme vám ji níže:

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.